Watch Series 9
Ciekawostki techniczne

Apple Watch Series 9 – co warto o nim wiedzieć? 

Niedawno marka Apple oficjalnie przedstawiła najnowszą odsłonę swojego zegarka, Apple Watch Series 9, wprowadzając nowe funkcje i osiągając istotny postęp w kwestiach związanych z ochroną środowiska. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu? 

Monitoring zdrowia użytkownika

Apple Watch Series 9 ma za zadanie zadbać o nasze zdrowie. Pozwala on na monitorowanie parametrów takich jak:

  • tętno,
  • poziom natlenienia krwi,
  • wykonanie EKG
  • śledzenie jakości snu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować ewentualne nieprawidłowości, które mogą wymagać konsultacji lekarskiej. Dodatkowo zegarek może przypominać o regularnym zażywaniu leków oraz ostrzegać przed szkodliwym hałasem otoczenia lub rejestrować przypadki potencjalnie niebezpiecznych upadków.

Watch Series 9

Apple Watch Series 9 nie tylko troszczy się tylko o nasze zdrowie fizyczne, ale również o samopoczucie psychiczne. Dzięki systemowi operacyjnemu Watch OS 10 jesteśmy w stanie tworzyć notatki dotyczące swojego stanu emocjonalnego, co umożliwia bieżącą analizę naszego samopoczucia i wsparcie w przypadku potrzeby.

Niezastąpiony przyjaciel w czasie uprawiania sportu

Mimo swojego eleganckiego i smukłego designu Apple Watch Series 9 został zaprojektowany z myślą o aktywności fizycznej. Daje nam możliwość monitorowania treningów w wielu różnorodnych dyscyplinach, rejestrując parametry takie jak tętno, spalone kalorie, pokonany dystans oraz czas ćwiczeń. Dodatkowo wiele aktywności jest wykrywanych automatycznie, na przykład pływanie, jazda na rowerze czy bieganie.

Czy jesteśmy osobami lubiącymi rywalizację? Mamy możliwość śledzenia aktywności swoich znajomych, którzy również korzystają z Apple Watch. W aplikacji Fitness dostępne są również różnorodne sportowe wyzwania, za które można zdobyć medale. To kolejny bodziec motywujący do regularnych treningów i przełamywania własnych ograniczeń. Koniecznie sprawdź iSpot.