ipad
Najlepszy sprzęt

Idealne urządzenie na wakacje? To właśnie iPad

Tablety to urządzenia mobilne, które ulokować można pomiędzy telefonami, a komputerami. iPad to propozycja tabletu od Apple, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Producent z Cupertino w kwestii tabletów nie ma sobie równych. Pierwszy model swoją premierę miał w 2010 roku. Od tego czasu, Apple systematycznie pokazuje światu nowe iPady, których funkcje spełniają zmieniające się potrzeby. iPad to urządzenie uniwersalne, świetnie przydaje się do pracy, ale też do użytkowania na codzień. Właśnie dlatego, iPad to urządzenie idealne na wakacje. 

Jedno urządzenie, nieskończona liczba książek 

Wakacje to czas urlopów, a urlop to idealny moment, aby zweryfikować umiejętność czytania. Nie musisz zabierać wielu książek, które zajmą miejsce w bagażu, a dodatkowo są ciężkie. Zamiast tego zapakuj tablet od Apple. iPad (zobacz: https://ispot.pl/ipad-ipad) genialnie sprawdza się jako czytnik e-booków. Co ważne, funkcje aplikacji Książki, pozwalają na dostosowanie ekranu do preferencji czytelnika. Wybierz rodzaj papieru, kolor tekstu oraz jasność. A kiedy przerwiesz czytać, dodaj zakładkę, aby bez problemu znaleść ostatnio czytaną stronę. Biblioteka w aplikacji Książki pozwala na zakup e-booków, jak i również na wgranie swoich pozycji. W App Store dostępne są również inne aplikacje, dzięki którym iPad zamieni się w czytnika e-booków. 

Przenośny ekran z ulubionymi serialami 

Zaległości w serialach najlepiej nadrabia się mając mnóstwo wolnego czasu. Wakacje to właśnie taki moment. Dzięki iPadowi obejrzysz ulubione filmy i seriale gdziekolwiek zechcesz. Plaża, hotel, schronisko górskie, wybór należy do Ciebie. Wytrzymała bateria w iPadzie spokojnie wystarczy na kilka godzin oglądania wideo. Dodatkowo niewielkie wymiary gwarantują, że urządzenie zmieści się niemal do każdego plecaka i torby. Wielkość oraz jakość ekranu pozwalają na komfortowe oglądanie, niezależnie od pory. Niezależnie czy jesteś team Apple TV, czy Netflix, każda z platform streamingowych dostępna jest w App Store. 

Uchwyć momenty, po swojemu 

Filmiki i zdjęcia to rodzaj najbardziej porządnej pamiątki z wakacji. Sami jesteśmy twórcami, a co za tym idzie przywiązujemy takich do zdjęć i nagrań jeszcze większą uwagę. iPad został wyposażony w genialny aparat. Uchwycisz nim co tylko zechcesz, zarówno na zdjęciu jak i nagraniu. A duży ekran zagwarantuje niesamowitą wygodę w czasie obraniania zdjęć i sklejania filmików. Idealna pamiątka gwarantowana. 

Dla każdego, coś dobrego 

Niezależnie od wieku użytkowników, iPad będzie idealnym dodatkiem do wakacyjnego chillu. Podróżujesz z dziećmi? W App Store czeka mnóstwo kreatywnych aplikacji, dzięki czemu najmłodsi spędzą wolny czas na rozwoju umiejętności, co w szczególności przydaje się w czasie podróży. Aplikacje do rysowania, do kodowania, gry edukacyjne to wszystko znajdziesz w bibliotece aplikacji. A dla najmłodszych, którzy lubią oglądać zamiast tworzyć, idealnym rozwiązaniem będą platformy streamingowe z wideo o ciekawostkach naszej planety. Jedno jest pewne, masz kontrolę nad tym, co dziecko ogląda i na co poświęca czas.