airpods
Najlepszy sprzęt

Słuchawki na kablu kontra słuchawki bezprzewodowe

Obecnie ze słuchawek korzystamy już nie tylko do słuchania muzyki. Są one pomocne w sytuacji gdy rozmawiamy z kimś przez telefon, ale potrzebujemy mieć wolne ręce. Oprócz muzyki słuchamy również podcastów czy audiobooków. Słuchawki oddzielają nas również od świata zewnętrznego, a więc dają nam poczucie intymności. Wyciszają odgłosy z zewnątrz, jednocześnie inni również nie słyszą tego co my. Dzięki temu korzystanie ze słuchawek jest również koniecznością w sytuacji gdy prowadzimy nocny tryb życia, lub często poruszamy się w miejscach publicznych. Dobrze wiesz, że nie ma nic bardziej irytującego od osób słuchających muzyki na cały regulator w autobusie!

Jaki rodzaj słuchawek wybrać

Kiedy podejmujemy decyzje o zakupie słuchawek, musi rozważyć ich rodzaj, a więc zdecydować czy lepsze będą słuchawki na kablu czy bezprzewodowe. Te pierwsze powoli idą w odstawkę, ich głównym problemem są nieustannie plączące się kable. Jest to niezwykle irytujące wtedy, gdy czas nas bardzo nagli, na przykład przed ważnym spotkaniem czy viedokonferencją. Warto również wspomnieć, że słuchawki z kablem dosłownie nas ograniczają. Jesteśmy związani z telefonem na długość kabla, który w najlepszym wydaniu da nam około jednego metra wolnej przestrzeni. 

Zdecydowanie lepszym, nowszym i bardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem są słuchawki bezprzewodowe. Możemy ich używać nawet znajdują się kilka metrów od samego telefonu, jednocześnie nie krępują one naszych ruchów. Oprócz samej funkcjonalności nie sposób nie wspomnieć o designie. Słuchawki bezprzewodowe to nowoczesność, prezentują się one zdecydowanie lepiej od klasycznej, standardowej wersji. 

airpods

Airpods

Jednym z najlepszych modelów słuchawek bezprzewodowych są oczywiście znane nam wszystkim Apple Airpods (https://ispot.pl/airpods). Za pewne niejednokrotnie widziałeś je wśród polskich gwiazd, światowych celebrytów czy nawet.. polityków! Ten model wybierany jest między innymi ze względu na prestiż marki, ale również ogromną rolę gra tutaj samo urządzenie. Airpodsy znane są z niesamowitego dźwięku, który zachwyci nawet profesjonalistów! Świetnie prezentują się również podczas rozmów telefonicznych. Tłumią odgłosy z otoczenia, jednocześnie nasz rozmówca słyszy nas nienagannie. Do zakupionego zestawu dołączane jest również designerskie etui z funkcją ładowania, dzięki któremu możemy łatwo i bezpiecznie przechowywać nasze słuchawki. To bardzo ważny element, gdyż tak zwane 'pchełki’ to nieduże słuchawki pozbawione kabla, a więc przez nieuwagę można je po prostu zgubić. 

Airpodsy to jeden z najlepszych modelów słuchawek bezprzewodowych dostępnych na rynku. Zachwycają swoim wykonaniem, dźwiękiem, ale też designem, który w przypadku każdego produktu od Apple jest perfekcyjny i niesamowity. Oczywiście są to słuchawki z bardzo wysokiej półki cenowej, jednak warto tutaj wziąć pod uwagę stosunek ceny do jakości, który w tym przypadku jest na naprawdę wysokim poziomie. 

Airpodsy wykorzystasz zarówno w biznesie, jak i w codziennej aktywności, na przykład w trakcie codziennych spacerów.